Tieners zijn (wel) leuk!

Tieners zijn (wel) leuk
…en al zeker als je ze begrijpt.


Spreker: Annemie van Coaching MieEn om ze te begrijpen, is het belangrijk dat ze au serieux worden genomen. En dat durft wel eens lastig zijn met alle moodswings die er aan te pas komen. Wist je trouwens dat er tijdens de pubertijd andere behoeften op de voorgrond treden? En dat het een hele uitdaging kan zijn om hieraan tegemoet te komen?

Tijdens deze lezing nemen we een kijkje in de veranderingen die onze tieners ondergaan en hoe we daar als ouder, opvoeder, leerkracht zo gepast mogelijk op kunnen reageren.
Na deze lezing heb je alvast meer inzicht in de werking van het tienerbrein, en krijg je waardevolle tips mee naar huis die je kan inzetten om de vertrouwensband met je tiener te versterken.

Praktische informatie

Wanneer

Prijs

Gratis

Waar

Huis van het Kind Maasmechelen

Contact

Organisatie

Huis van het Kind Maasmechelen